Aplikacje webowe dla firm i osób indywidualnych

Świadczymy kompleksowe usługi tworzenia aplikacji internetowych, w tym prototypowanie, budowanie, przeprojektowywanie lub migrację aplikacji internetowych.

Zacznij z nami swój projekt

Image

Korzyści z tworzenia aplikacji webowych, które oferujemy

USŁUGI W CHMURZE

Usługi w chmurze eliminują potrzebę czasochłonnego i kosztownego programowania. Gotowe rozwiązania mają wiele atrakcyjnych korzyści dla startupów, małych, średnich i dużych firm. Technologia chmurowa pomagają przedsiębiorstwom rozwijać, hostować i skalować aplikacje oraz zarządzać nimi.

TWORZENIE I INTEGRACJA API

Wykonujemy integrację pomiędzy systemami, łączymy aplikacje z bazą danych, sklepem internetowym, stroną www, itp.

OPROGRAMOWANIE NA ZAMÓWIENIE

Tworzymy niezawodne aplikacje internetowych na zamówienie – podążamy za Twoimi pomysłami, wykorzystując do tego najnowsze technologie, dzięki czemu zapewniamy maksymalną efektywność inwestycji.

BEZPIECZEŃSTWO

Oferuje dokładne oceny bezpieczeństwa, testowanie oprogramowania i usługi kontroli jakości. Posiadamy i wykorzystujemy wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania silniejszych i bardziej niezawodnych zabezpieczeń oprogramowania.

Image

Czego potrzebujesz?

Tworzenie niestandardowych rozwiązań wymaga solidnego zaplecza technicznego i jasnego zrozumienia celów biznesowych klienta. Triscode posaida wieloletnie doświadczenie w zakresie technologii i zapewnia wysokiej jakości i efektywne kosztowo usługi opracowywania oprogramowania. Umożliwia start-upom, firmom średniej wielkości i przedsiębiorstwom osiąganie swoich celów za pomocą niestandardowych rozwiązań programowych, od prostych dostosowań po tworzenie oprogramowania w pełnym cyklu.

Zacznij z nami swój proejkt

Gotowy na magię oprogramowania?

Pierwszyk krokiem jest kontakt

Zacznij z nami swój projekt

Usługi opracowywania niestandardowych aplikacji internetowych

Nieszablonowe pomysły wymagają niestandardowych rozwiązań

Niestandardowe oprogramowanie pomoże Ci zbudować świetne produkty i osiągnąć konkretne cele biznesowe. Zaczynając od dokładnej analizy potrzeb biznesowych, możemy tworzyć niestandardowe aplikacje internetowe, które będą wspierać rozwój Twojej firmy – obsłużyć większą liczbę klientów, obniżyć koszty operacyjne, zautomatyzować procesy i zmaksymalizować wydajność.

Dostarczamy oprogramowanie w przewidywalny sposób i przestrzegamy najlepszych praktyk, dzięki czemu możesz skupić się na swojej wizji i celach.

Zacznij z nami swój proejkt

Image

Partnerzy technologiczni

Technologie i narzędzia, z których korzystamy

Realizacje oraz współpraca przy projektach dla

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Loading...